.

Zabiegi pielęgnacyjne dłoni

Pielęgnacja dłoni jest zabiegiem często niedocenianym, a przecież to własnie dłonie są wizytówka każdej kobiety, potrafią powiedzieć o niej wiele, a zwłaszcza o jej wieku. Powinny być zatem traktowane z równa troska, jak reszta ciała.

Kobiety inwestują w drogie kremy do pielęgnacji twarzy, odwiedzają gabinety kosmetyczne. Codzienne zabiegi pielęgnacyjne koncentrują przede wszystkim na dbałości o wygląd twarzy.

Kobiety, które przywiązują wagę do swojego wyglądu, dbają o niego, powinny poświęcać więcej uwagi swoim dłoniom i paznokciom. Wiele z nich nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że dłonie starzeją się szybciej. Zapominają, że skóra dłoni jest narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, że starzeje się często w bardziej widoczny sposób niż twarz i ciało.

.

BRZOSKWINIOWE DŁONIE Zabieg nawilżająco-regenerujący

.

Niezwykle aromatyczny zabieg nawilżająco-regenerujący przeznaczony dla dłoni suchych i zniszczonych. Dzięki zawartości ekstraktu z lnu, oleju migdałowego, kwiatów nagietka, a także protein jedwabiu regeneruje skórę, chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, łagodzi podrażnienia i otula pięknym zapachem soczystej brzoskwini.
Wskazania do zabiegu: przesuszona, szorstka skóra dłonie zniszczone działaniem czynników zewnętrznych
regeneracja przy zabiegu manicure.

.
Efekty:
- Intensywne i długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry
- poprawa elastyczności i wygładzenie
- zregenerowane i pięknie pachnące dłonie.

.
Składniki aktywne zastosowane w linii:
Ekstrakt z miodu, olej migdałowy, proteiny jedwabiu, ekstrakt z owoców noni, masło Shea (Karite), D–panthenol, witamina E, alantoina, Inulina.

Facebook